Turbiny wiatrowe zakładanie lubelskie

Szukasz firmy, która zajmuje się zakładaniem turbin wiatrowych w województwie lubelskim? Sprawdź ofertę firmy Jarpi Green Energy! Zajmujemy się isnpekcją i serwisem istniejących instalacji fotowoltaicznych, a także zakładaniem turbin wiatrowych na Lubelszczyźnie.


Zadzwoń
Fotowoltaika Zamość Jarpi

Turbiny wiatrowe

Turbina wiatrowa, inaczej silnik lub generator wiatrowy to urządzenie, które zmienia energię kinetyczną wiatru na pracę mechaniczną w formie ruchu obrotowego wirnika. Stanowi ona zasadniczy element elektrownii wiatrowej. Wiatrowe turbiny są instalowane w wietrznych miejscach, przy czym duża liczba dni wietrznych i duża prędkość wiatru ma wpływ na ekonomiczną opłacalność. Aby warunki dotyczące wietrzności zostały spełnione, turbiny powinny być odpowiednio wysokie, a więc mieć około 45 metrów.

Zdecydowana większość instalowanych aktualnie turbin wiatrowych to turbiny o poziomej osi obrotu i trzech łopatach. Ogólna struktura turbiny o horyzontalnej osi obrotu to wysoka wieża, wykonana najczęściej z betonu oraz wirnik ze śmigłami. Energia z wiatru ma bardzo wiele zalet. Po pierwsze energia kinetyczna wiatru jest całkowicie za darmo, tak jak w przypadku pozostałych odnawialnych i ekologicznych źródeł energii. Po drugie energia wiatrowa jest całkwoicie bezinwazyjna i nie powoduje zmian w ekosystemie. Po trzecie energia wiatrowa jest stosunkowo droga w początkowej fazie.

Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

Prawidłowy montaż powinien opierać się na odpowiednim przystosowaniu transportu wielkogabarytowego dźwigu, który skrupulatnie przewiezie elementy turbin w wyznaczone miejsce. Dzięki dużemu doświadczeniu i umiętnościom wykwalifikowanej kadry pracowników z Jarpi Green Energy możesz liczyć na to, wszystkie komponenty zostaną zamontowane poprawnie i z najwyższą dokładnością. Montaż zawsze odbywa się przy zachowaniu wzmożonej ostrożności oraz wszelkich wymaganych zasad. Turbina wiatrowa jest mocowana na odpowiednim mechaniźmie obrotowym, który umożliwia zmianę kierunku. Dysponujemy również podzespołami oraz elementami, które przeznaczone są do samodzielnego montażu. Usługi, które świadczymy, są kompleksowe. Nasi klienci, to zarówno klienci prywatni, jak i inwestorzy biznesowi z Lublina, Chełma, Zamościa oraz całego województwa lubelskiego. Zapraszamy do kontaktu!