Panele fotowoltaiczne - słoneczne Lublin

Promując takie rozwiązania bezpośrednio przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego, co jest niezwykle istotne i przyszłościowe. Powinniśmy już dziś zadbać o świat, jaki zostawimy swoim dzieciom. Odnawialne źródła energii mogą się do tego bezpośrednio przyczynić.


Zadzwoń
Fotowoltaika Jarpi

Fotowoltaika Lublin od Jarpi

Masz dość nieustannie rosnących rachunków za prąd? Chcesz częściowo lub całkowicie uniezależnić się od dostawców energii? Postaw na fotowoltaikę! Odnawialne źródła energii stanowią skuteczne i ekonomiczne rozwiązanie kierowane do właścicieli gospodarstw rolnych, domów jednorodzinnych, obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej. Dzięki panelom fotowoltaicznym możesz oświetlić ogród, taras lub balkon bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Do ich prawidłowego funkcjonowania niezbędne jest słońce, z którego pobiera energię słoneczną nie tylko w ciepłe dni, ale również jesienią i zimą. Może pojawić się sytuacja, w której zabraknie energii w poszczególnym obiekcie np. nocą. Wówczas czerpana może być ze specjalnych rezerw, które są odsyłane do sieci energetycznej. Poszukujesz firmy, która zajmuje się fotowoltaiką w Lublinie? Sprawdź ofertę firmy Jarpi Green Energy! Od wielu lat zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii.

Turbiny Jarpi

Turbiny

Oprócz tego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem turbin wiatrowych o osi pionowej marki Hipar – Polskiego producenta zlokalizowanego pod Rzeszowem. Wkrótce wprowadzamy na rynek pompy ciepła (powietrzne i gruntowe) służące do ogrzewania domów jednorodzinnych, magazynów oraz firm.

Panele słoneczne Lublin Jarpi

Pompy ciepła

Panele fotowoltaiczne oraz pompa ciepła cieszą się w ostatnim czasie w Polsce coraz większą popularnością. Takie połączenie gwarantuje zdecydowanie największą oszczędność energii. Pompa ciepła jest zasilana fotowoltaiką, co jest aktualnie najbardziej ekologicznym i najbardziej ekonomicznym pod względem rocznych kosztów eksploatacyjnych systemem grzewczym. Przy okazji jest przyajzna środowisku. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i przestrzeń.

Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

Nasza praca z fotowoltaiką zaczęła się około 12 lat temu zagranicą. Głównym źródłem naszych zainteresowań są panele fotowoltaiczne (słoneczne), które pozwalają naszym klientom pozyskiwać energię ze światła słonecznego i wykorzystywać ją do ogrzewania i oświetlania domu lub innego obiektu. Daje to dużą oszczędność w szerszej perspektywie.

Główny cel naszej działalności, to województwo lubelskie, jednakże otwieramy się również na współpracę z klientami z całego kraju. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór podzespołów oraz części do paneli fotowoltaicznych, a ponadto elementów do innych odnawialnych źródeł energii. Zapraszamy do kontaktu!


Nasze przykładowe realizacje

Dom prywatny Moc zainstalowana: 9.86kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 8,10kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 3,64kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 6,08kWp

Panele słoneczne montaż i sprzedaż Lublin Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

Panele słoneczne to urządzenia, które przetwarzają światło słoneczne na energię elektryczną. Zazwyczaj wykonane są z krzemu, materiału, który jest doskonałym przewodnikiem elektryczności. Panele słoneczne mogą być wykorzystywane do zasilania domów, firm, a nawet całych społeczności. Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać podczas instalacji paneli słonecznych. Po pierwsze, panele muszą być umieszczone tak, aby mogły otrzymywać bezpośrednie światło słoneczne. Oznacza to zazwyczaj umieszczenie ich na dachu domu. Po drugie, należy upewnić się, że panele są bezpiecznie przymocowane do dachu. Można to zrobić za pomocą specjalnych wsporników lub poprzez wywiercenie otworów i przykręcenie paneli na miejsce. Wreszcie, trzeba należy podłączyć panele do systemu elektrycznego domu. Szukasz firmy, która zajmuje się profesjonalnym montażem paneli słonecznych w Lublinie? Zapraszamy do Firmy JARPI GREEN ENERGY, która panelami słonecznymi zajmuje się od kilkunastu lat. Do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem, profesjonalizmem i dużą skrupulatnością. Masz pytania? Zadzwoń, a z przyjemnością przedstawimy Ci szczegóły oferty.