FOTOWOLTAIKA ZAMOŚĆ

Panele fotowoltaiczne, słoneczne, turbiny - Zamość

Mieszkasz w Zamościu? Rozważasz obniżenie rachunków za energię elektryczną? Może zastanawiasz się nad montażem paneli lub instalacji fotowoltaicznej? Jesteś w dobrym miejscu! Jarpi Green Energy to firma, której specjalizacją jest szeroka branża odnawialnych źródeł energii.


Zadzwoń
Fotowoltaika Zamość Jarpi

Fotowoltaika

Głównym obszarem naszej działalności jest handel hurtowy i detaliczny oraz montaż paneli fotowoltaicznych. Specjalizujemy się przede wszystkim w hurtowej sprzedaży podzespołów fotowoltaicznych oraz detalicznej, montażu, serwisowaniu oraz pomiarach szaf rozdzielczych, a także kamer termowizyjnych. Zajmujemy się również inspekcją i serwisem istniejących instalacji fotowoltaicznych.

Turbiny Zamość Jarpi

Turbiny

Ponadto jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem turbin wiatrowych o osi pionowej marki Hipar – polskiego producenta zlokalizowanego pod Rzeszowem. Niedługo wprowadzamy na rynek pompy ciepła, zarówno powietrzne, jak i gruntowe, które doskonale służą do ogrzewania domów jednorodzinnych, magazynów i firm.

Panele słoneczne Zamość Jarpi

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Głównym źródłem energii elektrycznej w Polsce są elektrownie węglowe. Wykorzystuje się w nich ograniczone zasoby węgla, natomiast im bardziej się będą one zmniejszały, tym większe będą rachunki w związku z podwyżkami cen prądu. W związku z tym jest coraz większe zainteresowanie Odnawialnymi Źródłami Energii, które to bazują głównie na surowcach odnawialnych.

Panele fotowoltaiczne Zamość Jarpi

Fotowoltaika to dziedzina nauki i techniki, która zajmuje się przetwarzaniem świata słonecznego na energię elektryczną, czyli inaczej wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Fotowoltaika, jako dziedzina zajmująca się wytwarzaniem energii elektrycznej ze źródła odnawialnego, za jakie w czasowej mikroskali zaczęliśmy uważać Słońce, aktualnie bardzo szybko i dynamicznie się rozwija i łatwo przypuszczać, że w najbliższej przyszłości będzie coraz powszechniej wykorzystywana.

Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

Można nabyć u nas również podzespoły oraz elementy przeznaczone do samodzielnego montażu. Wszystkie nasze usługi wykonujemy kompleksowo. Zajmujemy się przygotowaniem wysokiej jakości projektu instalacji fotowoltaicznej, a także dostarczaniem wszystkich potrzebnych urządzeń i narzędzi. Korzystając z naszych usług w zakresie fotowoltaiki znacznie obniżysz rachunki za prąd, a także zyskasz cenną energię i niezależność energetyczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotowoltaika Zamość i składania zamówień.


Nasze przykładowe realizacje

Dom prywatny Moc zainstalowana: 9.86kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 8,10kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 3,64kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 6,08kWp

FOTOWOLTAIKA LUBELSKIE

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Krupe – województwo lubelskie. Zajmujemy się dystrybucją m.in. w mieście Tomaszowie Lubelskim. Zasięg naszego działania to przede wszystkim województwo lubelskie, bo tu działamy na co dzień. Jednak jesteśmy również otwarci na klientów z całej Polski, którzy będą zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty. Warto wiedzieć, że ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) zdecydowanie umożliwia np. właścicielom mikro instalacji PV odsprzedanie nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, a także odbieranie jej w innym czasie.