FOTOWOLTAIKA ŚWIDNIK

Panele fotowoltaiczne, słoneczne, turbiny - Świdnik

Szukasz firmy w Świdniku, która zajmuje się fotowoltaiką? Chciałbyś zdecydowanie obniżyć rachunki za prąd i zyskać niezależność energetyczną? Jesteś w doskonałym miejscu! Firma Jarpi Green Energy specjalizuje się w branży związanej z odnawialnymi źródłami energii.


Zadzwoń
Fotowoltaika Świdnik Jarpi

Fotowoltaika

Usługi firmy są kompleksowe i opierają się na handlu hurtowym i detalicznym oraz montażu paneli fotowoltaicznych. Sprzedajemy różne podzespoły fotowoltaiczne i detaliczne, zajmujemy się montażem, serwisem, pomiarami szaf rozdzielczych i kamer telewizyjnych. Przygotujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne, a także dostarczymy wszelkie potrzebne urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotowoltaika Świdnik i do składania zamówień.

Turbiny Świdnik Jarpi

Turbiny

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem turbin wiatrowych o pionowej osi marki Hipar. Co więcej, wprowadzamy na rynek powietrzne i gruntowe pompy ciepła, które mają ogromny wpływ na ogrzewanie domów jednorodzinnych, firm i magayznów.

Panele słoneczne Świdnik Jarpi

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Zjawisko fotowoltaiczne zostało zaobserwowane już w pierwszej połowie XIX wieku. Wówczas zauważono, że niektóre materiały przetwarzają energię słoneczną na energię elektryczną. Aktualnie fotowoltaika jest bardzo popularna. Nic dziwnego, inwestując w fotowoltaikę, można zdecydowanie obniżyć rachunki za prąd.

Panele fotowoltaiczne Świdnik Jarpi

Ponadto fotowoltaika charakteryzuje się:

wysoką trwałością, niezawodnością i bezpieczeństwem,
możliwością otrzymania dofinansowania,
łatwością obsługi instalacji fotowoltaicznej,
brakiem negatywnego wpływu na środowisko,
wykorzystywaniem niewyczerpywanej energii,
brakiem generowania hałasu,
niezależnością energetyczną,
możliwością uzyskania dodatkowego dochodu poprzez sprzedaż nadwyżki energii do sieci zewnętrznej.

Instalacja fotowoltaiczna może być również sposobem na uzyskanie energii elektrycznej w miejscach trudno dostępnych.

Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

Nasza specjalizacja to przede wszystkim: sprzedaż podzespołów fotowoltaicznych i detalicznych, montaż, serwisowanie, pomiary szaf rozdzielczych, a także kamer termowizyjnych. Zajmujemy się także inspekcją i serwisem istniejących już instalacji fotowoltaicznych. Można u nas znaleźć także podzespoły i elementy przeznaczone do samodzielnego montażu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotowoltaika Świdnik i do składania zamówień.


Nasze przykładowe realizacje

Dom prywatny Moc zainstalowana: 9.86kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 8,10kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 3,64kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 6,08kWp

FOTOWOLTAIKA LUBELSKIE

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Krupe – województwo lubelskie. Zajmujemy się dystrybucją m.in. w mieście Świdnik. Zasięg naszego działania to przede wszystkim województwo lubelskie, bo tu działamy na co dzień. Jednak jesteśmy również otwarci na klientów z całej Polski, którzy będą zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty. Warto wiedzieć, że ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) zdecydowanie umożliwia np. właścicielom mikro instalacji PV odsprzedanie nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, a także odbieranie jej w innym czasie.