FOTOWOLTAIKA CHEŁM

Panele fotowoltaiczne, słoneczne, turbiny - Chełm

Mieszkasz w Chełmie? Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną? Myślisz o montażu paneli lub instalacji fotowoltaicznej? To doskonale! Jarpi Green Energy to profesjonalna firma, specjalizująca się w szeroko pojętej branży odnawialnych źródeł energii.


Zadzwoń
Fotowoltaika Chełm Jarpi

Fotowoltaika

Zajmujemy się głównie handlem hurtowym i detalicznym oraz montażem paneli fotowoltaicznych. Jarpi Green Energy to autoryzowany dystrybutor turbin wiatrowych o osi pionowej marki Hipar – polskiego producenta zlokalizowanego pod Rzeszowem. Naszym celem jest wprowadzanie na rynek pompy ciepła, powietrznej i gruntowej, które idealnie służą do ogrzewania domów jednorodzinnych, firm i magazynów. Nasza specjalizacja to hurtowa i detaliczna sprzedaż podzespołów fotowoltaicznych, montaż, serwisowanie oraz pomiary szaf rozdzielczych, a także kamer termowizyjnych.

Turbiny Chełm Jarpi

Turbiny

Jarpi Green Energy to autoryzowany dystrybutor turbin wiatrowych o pionowej osi marki Hipar – polskiego producenta, który ma swoją siedzibę pod Rzeszowem. Stoimy przed wprowadzeniem na rynek pomp ciepła (powietrznej i gruntowej), które doskonale sprawdzą się do ogrzewania domów jednorodzinnych, firm i magazynów.
Ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) zdecydowanie umożliwia np. właścicielom mikro instalacji PV odsprzedanie nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, a także odbieranie jej w innym czasie.

Panele słoneczne Chełm Jarpi

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Fotowoltaika jest to dziedzina nauki i techniki, zajmująca się przetwarzaniem świata słonecznego na energię elektryczną. Innymi słowami jest to wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Panele fotowoltaiczne Chełm Jarpi

Głównymi zaletami fotowoltaiki są:

niższe rachunki za prąd,
zdecydowanie większa niezależność od podwyżek cen energii,
wysoka trwałość instalacji fotowoltaicznej,
możliwość pozyskania dofinansowania,
łatwość obsługi instalacji fotowoltaicznej,
pozytywny wpływ na środowisko,
wykorzystywanie niewyczerpywanej energii.

Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

W naszej firmie wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo. Gwarantujemy przygotowanie profesjonalnych projektów instalacji fotowoltaicznej, a także wszystkie potrzebne urządzenia i narzędzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotowoltaika Chełm i do składania zamówień. Zajmujemy się także inspekcją i serwisem instalacji fotowoltaicznych.


Nasze przykładowe realizacje

Dom prywatny Moc zainstalowana: 9.86kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 8,10kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 3,64kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 6,08kWp

FOTOWOLTAIKA LUBELSKIE

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Krupe – województwo lubelskie. Zajmujemy się dystrybucją m.in. w mieście Chełm. Zasięg naszego działania Przede wszystkim województwo lubelskie, bo tu działamy na co dzień. Jednak jesteśmy również otwarci na klientów z całej Polski, którzy będą zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty.