FOTOWOLTAIKA TOMASZÓW LUBELSKI

Panele fotowoltaiczne, słoneczne, turbiny - Tomaszów Lubelski

Szukasz firmy w Tomaszowie Lubelskim zajmującej się fotowoltaiką? Chciałbyś zdecydowanie obniżyć rachunki za prąd i zyskać niezależność energetyczną? Sprawdź, co firma Jarpi Green Energy może Ci zaoferować! Specjalizujemy się w branży związanej z odnawialnymi źródłami energii. Działania firmy opierają się na handlu hurtowym i detalicznym oraz montażu paneli fotowoltaicznych.


Zadzwoń
Fotowoltaika Tomaszów Lubelski Jarpi

Fotowoltaika

Głównie specjalizujemy się w sprzedaży różnych podzespołów fotowoltaicznych i detalicznych, montażu, serwisie, pomiarach szaf rozdzielczych, a także kamer telewizyjnych. Ponadto zajmujemy się inspekcją i serwisem już istniejących instalacji fotowoltaicznych. Dysponujemy podzespołami i elementami przeznaczonymi do samodzielnego montażu.

Turbiny Tomaszów Lubelski Jarpi

Turbiny

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem turbin wiatrowych o pionowej osi marki Hipar. Wprowadzamy na rynek pompy ciepła, zarówno powietrzne, jak i gruntowe, które mają duży pływ na ogrzewanie domów jednorodzinnych, firm i magazynów.

Panele słoneczne Tomaszów Lubelski Jarpi

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Fotowoltaika to zjawisko opierające się na wytwarzaniu prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Inwestując w fotowoltaikę, można zdecydowanie obniżyć rachunki za prąd. Ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) umożliwia np. właścicielom mikro instalacji PV odsprzedawanie nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej oraz odbieranie jej w zupełnie innym terminie. Ze względu na to, można zyskać niezależność energetyczną.

Panele fotowoltaiczne Tomaszów Lubelski Jarpi

Innymi zaletami fotowoltaiki są:

trwałość instalacji fotowoltaicznej,
możliwość otrzymania dofinansowania,
łatwość obsługi instalacji fotowoltaicznej,
brak negatywnego wpływu na środowisko,
wykorzystywanie niewyczerpywanej energii.

Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

Co możemy dla Ciebie zrobić? Przygotujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne, a także dostarczymy wszelkie potrzebne urządzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotowoltaika Tomaszów Lubelski i do składania zamówień.


Nasze przykładowe realizacje

Dom prywatny Moc zainstalowana: 9.86kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 8,10kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 3,64kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 6,08kWp

FOTOWOLTAIKA LUBELSKIE

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Krupe – województwo lubelskie. Zajmujemy się dystrybucją m.in. w mieście Tomaszowie Lubelskim. Zasięg naszego działania to przede wszystkim województwo lubelskie, bo tu działamy na co dzień. Jednak jesteśmy również otwarci na klientów z całej Polski, którzy będą zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty. Warto wiedzieć, że ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) zdecydowanie umożliwia np. właścicielom mikro instalacji PV odsprzedanie nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, a także odbieranie jej w innym czasie.