FOTOWOLTAIKA HRUBIESZÓW

Panele fotowoltaiczne, słoneczne, turbiny - Hrubieszów

Mieszkasz w Hrubieszowie? Myślisz o obniżeniu rachunków za energię elektryczną? A może zastanawiasz się nad montażem paneli lub instalacji fotowoltaicznej? Sprawdź naszą ofertę! Jarpi Green Energy jest to firma, która specjalizuje się w szeroko pojętej branży odnawialnych źródeł energii.


Zadzwoń
Fotowoltaika Hrubieszów Jarpi

Fotowoltaika

Głównym zakresem naszej działalności jest handel hurtowy i detaliczny oraz montaż paneli fotowoltaicznych. Zajmujemy się inspekcją i serwisem istniejących instalacji fotowoltaicznych. W firmie Jarpi Green Energy dysponujemy podzespołami oraz elementami przeznaczonymi do samodzielnego montażu. Wszystkie nasze usługi świadczymy kompleksowo. Przygotujemy dla Ciebie wysokiej jakości projekt instalacji fotowoltaicznej, a także dostarczymy wszystkie potrzebne urządzenia i narzędzie.

Turbiny Hrubieszów Jarpi

Turbiny

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem turbin wiatrowych o osi pionowej marki Hipar polskiego producenta zlokalizowanego pod Rzeszowem. Naszym kolejnym celem jest wprowadzenie na rynek pompy ciepła, zarówno powietrznej, jak i gruntowej, które doskonale służą do ogrzewania domów jednorodzinnych, magazynów i firm.

Panele słoneczne Hrubieszów Jarpi

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Głównym źródłem energii elektrycznej w Polsce są elektrownie węglowe. Wykorzystuje się w nich ograniczone zasoby węgla, natomiast im bardziej się będą one zmniejszały, tym większe będą rachunki w związku z podwyżkami cen prądu. W związku z tym jest coraz większe zainteresowanie Odnawialnymi Źródłami Energii, które to bazują głównie na surowcach odnawialnych.

Panele fotowoltaiczne Hrubieszów Jarpi

Częścią OZE jest fotowoltaika, czyli dziedzina nauki i techniki, która zajmuje się przetwarzaniem świata słonecznego na energię elektryczną, czyli inaczej wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Osoby, które dysponują instalacją fotowoltaiczną mogą produkować własny ekologiczny prąd, a przy tym oszczędzać.

Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

Korzystając z naszych usług fotowoltaicznych, zdecydowanie obniżysz rachunki za prąd, a ponadto zyskasz cenną energię i niezależność energetyczną. Zainteresowany? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotowoltaika Hrubieszów i do składania zamówień.


Nasze przykładowe realizacje

Dom prywatny Moc zainstalowana: 9.86kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 8,10kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 3,64kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 6,08kWp

FOTOWOLTAIKA LUBELSKIE

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Krupe – województwo lubelskie. Zajmujemy się dystrybucją m.in. w mieście Tomaszowie Lubelskim. Zasięg naszego działania to przede wszystkim województwo lubelskie, bo tu działamy na co dzień. Jednak jesteśmy również otwarci na klientów z całej Polski, którzy będą zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty. Warto wiedzieć, że ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) zdecydowanie umożliwia np. właścicielom mikro instalacji PV odsprzedanie nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, a także odbieranie jej w innym czasie.