Pompy ciepła montaż lubelskie

Szukasz firmy, która zajmuje się montażem pompy ciepła na Lubelszczyźnie? Sprawdź ofertę firmy Jarpi Green Energy! Zajmujemy się isnpekcją i serwisem istniejących instalacji fotowoltaicznych, a także montażem pomp ciepła na terenie województwa lubelskiego.


Zadzwoń
Fotowoltaika Zamość Jarpi

Fotowoltaika + pompa ciepła

Panele fotowoltaiczne oraz pompa ciepła cieszą się w ostatnim czasie w Polsce coraz większą popularnością. Takie połączenie gwarantuje zdecydowanie największą oszczędność energii. Pompa ciepła jest zasilana fotowoltaiką, co jest aktualnie najbardziej ekologicznym i najbardziej ekonomicznym pod względem rocznych kosztów eksploatacyjnych systemem grzewczym. Przy okazji jest przyajzna środowisku. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i przestrzeń.

Pompa ciepła Jarpi

Montaż pompy ciepła jest niezwykle łatwy z uwagi na niewielkie gabaryty urządzenia. Instalacja nie wymaga wykonywania specjalnych wykopów, czy też odwiertów, co konieczne jest w przypadku grunotwnej pompy ciepła. Ponadto pompa ciepła w dobrych warunkach może czerpać z otoczenia aż 75% energii, która potrzebna jest do ogrzania wnętrza domu, czy też wody użytkowej. Musi dostarczać w formie prądu elektrycznego pozostałe 25% energii. Zazwyczaj jego źródłem jest sieć, a więc trzeba za niego płacić. Jednak dobra wiadomośc jest taka, że można samemu wyprodukować prąd, co zdecydowanie ułatwia dostęp do darmowego, a przede wszystkim niewyczerpalnego źródła energii, czyli słońca. Gdy promienie słońca padają na zainstalowane na dachu panele fotowoltaiczne, wówczas wywołują tak zwane zjawisko fotoelektryczne. Poruszają elektrony w krzemowych płytkach ogniw fotowoltaicznych, co z kolei wywołuje przepływ stałego prądu. Następnie jest on przemieniany w falowniku na prąd zmienny, zasilający urządzenia w domu. Usłonecznienie, a w efekcie efektywność działania ogniw fotowoltaicznych spada w okresie, w którym pogoda nie rozpieszcza. Jednak dobrą wiadomością jest to, że zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami posiadacze instalacji fotowoltaicznych mogą oddać nadwyżkę wyprodukowanego prądu w cieplejsze pory roku do sieci i odebrać sobie 80% tej wartości za darmo.

Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

Dysponujemy również podzespołami oraz elementami, które przeznaczone są do samodzielnego montażu. Usługi, które świadczymy są kompleksowe. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie projekt instalacji fotowoltaicznej, a także dostarczymy Ci wszystkie potrzebne urządzenia i narzędzie. Nasi klienci, to zarówno klienci prywatni, jak i inwestorzy biznesowi z Lublina, Chełma, Zamościa oraz całego województwa lubelskiego. Montaż pompy ciepła w lubelskim poprzedzony jest zwykle wizytą techniczną instalatora.


FOTOWOLTAIKA LUBELSKIE

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Krupe – województwo lubelskie. Zajmujemy się dystrybucją m.in. w mieście Tomaszowie Lubelskim.