FOTOWOLTAIKA ŁĘCZNA

Panele fotowoltaiczne, słoneczne, turbiny - Łęczna

Mieszkasz w Łęcznej? Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną? Myślisz o montażu paneli lub instalacji fotowoltaicznej? To doskonale! Jarpi Green Energy to profesjonalna firma, specjalizująca się w szeroko pojętej branży odnawialnych źródeł energii. Możemy przygotować dla Ciebie profesjonalne instalacje fotowoltaiczne, a także dostarczyć wszystkie potrzebne urządzenia. Zapraszamy do kontaktu!


Zadzwoń
Fotowoltaika Łęczna Jarpi

Fotowoltaika

Szukasz firmy w Łęcznej, zajmującej się fotowoltaiką? Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną i być niezależnym energetycznym? Sprawdź, co firma Jarpi Green Energy może Ci zaoferować! Specjalizujemy się w branży odnawialnych źródeł energii. Podstawowymi działaniami firmy są: handel hurtowy i detaliczny oraz montaż paneli fotowoltaicznych.

Turbiny Łęczna Jarpi

Turbiny

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem turbin wiatrowych o pionowej osi marki Hipar – polskiego producenta, który ma swoją siedzibę pod Rzeszowem. Wprowadzamy na rynek pompy ciepła – powietrzną i gruntową, które idealnie sprawdzą się do ogrzewania domów jednorodzinnych, magazynów i firm. Zapraszamy do kontaktu!

Panele słoneczne Łęczna Jarpi

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Fotowoltaika to najprostsza forma wytwarzania energii elektrycznej, polegająca na zjawisku konwersji promieniowania słonecznego w prąd elektryczny stały poprzez wykorzystanie paneli fotowoltaicznych. Następnym etapem jest wygenerowanie prądu, który następnie trafia do inwertera, czyli falownika. Wówczas dochodzi do jego przekształcenia w prąd zmienny, który może zasilić cały dom.

Panele fotowoltaiczne Łęczna Jarpi

Nadwyżki wyprodukowanej energii trafiają do sieci i mogą być wykorzystane przez użytkownika. Taka metoda pozyskiwania energii ma dużo więcej korzyści niż pozyskiwanie energii z innych źródeł. Przede wszystkim z energii słonecznej można korzystać praktycznie wszędzie. Instalacje fotowoltaiczne są zdecydowanie niezawodne, bezpieczne i przyjazne dla środowiska naturalnego. Nie generują hałasu i zanieczyszczeń. Instalacja fotowoltaiczna umożliwia uniezależnienie się od rosnących cen energii. Ponadto może być źródłem dodatkowego zysku, biorąc pod uwagę sprzedaż energii do sieci zewnętrznej. Instalacja fotowoltaiczna może być metodą na uzyskanie energii elektrycznej w trudno dostępnych miejscach. Warto zaznaczyć, że instalacja działa nie tylko latem, ale również zimą. Fotowoltaika to zdecydowana niezależność od rosnących cen energii.

Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

Specjalizujemy się w sprzedaży wielu różnych podzespołów fotowoltaicznych, montażu, serwisie, pomiarach szaf rozdzielczych, a także kamer telewizyjnych. W dodatku zajmujemy się inspekcją i serwisem już istniejących instalacji fotowoltaicznych. W naszej firmie wszystkie usługi wykonujemy kompleksowo. Gwarantujemy przygotowanie profesjonalnych projektów instalacji fotowoltaicznej, a także wszystkie potrzebne urządzenia i narzędzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą fotowoltaika Łęczna i do składania zamówień.


Nasze przykładowe realizacje

Dom prywatny Moc zainstalowana: 9.86kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 8,10kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 3,64kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 6,08kWp

FOTOWOLTAIKA LUBELSKIE

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Krupe – województwo lubelskie. Zajmujemy się dystrybucją m.in. w mieście Łęczna. Zasięg naszego działania to przede wszystkim województwo lubelskie, bo tu działamy na co dzień. Jednak jesteśmy również otwarci na klientów z całej Polski, którzy będą zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty. Warto wiedzieć, że ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) zdecydowanie umożliwia np. właścicielom mikro instalacji PV odsprzedanie nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, a także odbieranie jej w innym czasie.