FOTOWOLTAIKA KRAŚNIK

Panele fotowoltaiczne, słoneczne, turbiny - Kraśnik

Szukasz firmy w Kraśniku, która zajmuje się fotowoltaiką? Pragniesz obniżyć rachunki za energię elektryczną? Rozważasz montaż paneli lub instalacji fotowoltaicznej? Specjalizujemy się w szeroko pojętej branży odnawialnych źródeł energii.


Zadzwoń
Fotowoltaika Kraśnik Jarpi

Fotowoltaika

Specjalizujemy się w szeroko pojętej branży odnawialnych źródeł energii. Do podstawowych działań firmy zaliczyć można handel hurtowy, handel detaliczny oraz montaż paneli fotowoltaicznych. Specjalizujemy się w sprzedaży podzespołów fotowoltaicznych i detalicznych, montażu, serwisie, pomiarach szaf rozdzielczych oraz kamer telewizyjnych. Gwarantujemy ispekcję i serwis już istniejących instalacji fotowoltaicznych. Ponadto dysponujemy podzespołami i elementami przeznacoznymi do samodzielnego montażu. Zapraszamy do kontaktu - panele fotowoltaiczne i słoneczne Kraśnik!

Turbiny Kraśnik Jarpi

Turbiny

Jarpi Green Energy to autoryzowany dystrybutor turbin wiatrowych o pionowej osi marki Hipar – polskiego producenta, który ma swoją siedzibę pod Rzeszowem. Stoimy przed wprowadzeniem na rynek pomp ciepła (powietrznej i gruntowej), które doskonale sprawdzą się do ogrzewania domów jednorodzinnych, firm i magazynów.
Ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) zdecydowanie umożliwia np. właścicielom mikro instalacji PV odsprzedanie nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, a także odbieranie jej w innym czasie.

Panele słoneczne Kraśnik Jarpi

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Fotowoltaika, to najprostsza forma wytwarzania energii elektrycznej, polegająca na zjawisku konwersji promieniowania słonecznego w prąd elektryczny stały przy wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych. Wytwarzanie energii słonecznej jest możliwe dzięki zastosowaniu bardzo wielu różnych technologii, głównie fotowoltaiki. W taki sposób pozyskiwana energia ma zdecydowanie więcej korzyści niż pozyskiwanie energii z wielu innych źródeł. Jakie? Przede wszystkim z energii słonecznej można korzystać niemalże wszędzie!

Panele fotowoltaiczne Kraśnik Jarpi

Innymi zaletami są:

trwałość instalacji fotowoltaicznej,
możliwość otrzymywania dofinansowania,
łatwość obsługi insatalacji fotowoltaicznej,
niezależność energetyczna,
wykorzystywanie niewyczerpywanej energii,
znaczne obniżenie rachunków za prąd.

Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

Szukasz firmy w Kraśniku, która zajmuje się fotowoltaiką? Pragniesz obniżyć rachunki za energię elektryczną? Rozważasz montaż paneli lub instalacji fotowoltaicznej? Specjalizujemy się w szeroko pojętej branży odnawialnych źródeł energii.


Nasze przykładowe realizacje

Dom prywatny Moc zainstalowana: 9.86kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 8,10kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 3,64kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 6,08kWp

FOTOWOLTAIKA LUBELSKIE

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Krupe – województwo lubelskie. Zajmujemy się dystrybucją m.in. w mieście Kraśnik. Zasięg naszego działania Przede wszystkim województwo lubelskie, bo tu działamy na co dzień. Jednak jesteśmy również otwarci na klientów z całej Polski, którzy będą zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty.