FOTOWOLTAIKA PARCZEW

Panele fotowoltaiczne, słoneczne, turbiny - Parczew

Szukasz firmy w Parczewu, która zajmuje się fotowoltaiką? Pragniesz obniżyć rachunki za energię elektryczną? Rozważasz montaż paneli lub instalacji fotowoltaicznej? Specjalizujemy się w szeroko pojętej branży odnawialnych źródeł energii.


Zadzwoń
Fotowoltaika Parczew Jarpi

Fotowoltaika

Szukasz profesjonalnej firmy, która oferuje fotowoltaikę Parczew? Chcesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd? Zapraszamy do Jarpi Green Energy! Oferujemy handel hurtowy i detaliczny panelami fotowoltaicznymi. Ponadto zajmujemy się ich profesjonalnym montażem. Od lat działamy i prężnie rozwijamy się, jako autoryzowany dystrybutor turbin wiatrowych o pionowej osi Hipar. Dostarczamy na rynek profesjonalne pompy ciepła, a także pompy gruntowe, które zdecydowanie wpływają na ogrzewanie domów jednorodzinnych, magazynów, firm i innych tego typu obiektów. Specjalizujemy się w sprzedaży wielu różnych podzespołów fotowoltaicznych i detalicznych, montażu, serwisie, pomiarach szaf rozdzielczych, a także profesjonalnych kamer telewizyjnych. Sprawdź więcej informacji związanych z ofertą fotowoltaika Parczew. Zapraszamy do kontaktu!

Turbiny Parczew Jarpi

Turbiny

Jarpi Green Energy to autoryzowany dystrybutor turbin wiatrowych o pionowej osi marki Hipar – polskiego producenta, który ma swoją siedzibę pod Rzeszowem. Stoimy przed wprowadzeniem na rynek pomp ciepła (powietrznej i gruntowej), które doskonale sprawdzą się do ogrzewania domów jednorodzinnych, firm i magazynów.
Ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) zdecydowanie umożliwia np. właścicielom mikro instalacji PV odsprzedanie nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, a także odbieranie jej w innym czasie.

Panele słoneczne Parczew Jarpi

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Fotowoltaika polega na przetwarzaniu światła słonecznego na energię elektryczną. W większości przypadków ogniwa fotowoltaiczne są wykonane z krzemu, ponieważ materiał ten jest w stanie zaabsorbować dużą ilość światła słonecznego i przekształcić je w energię elektryczną. W ostatnich latach wykorzystanie ogniw fotowoltaicznych zyskało na popularności, ponieważ koszt energii słonecznej spadł, a sprawność tych ogniw wzrosła. Ponadto wprowadzono zachęty rządowe, aby wspierać rozwój energii słonecznej, dzięki czemu stała się ona bardziej przystępna cenowo dla właścicieli domów i firm. Korzystanie z energii słonecznej przynosi bardzo wiele korzyści. Energia słoneczna jest wolna od emisji, co oznacza, że nie wytwarza żadnych szkodliwych gazów cieplarnianych dla człowieka i środowiska. Jest także niezawodnym źródłem energii, co oznacza, że jest dostępna niezależnie od warunków pogodowych. Do wytwarzania energii słonecznej nie jest również potrzebna woda, co sprawia, że rozwiązanie bardziej zrównoważone niż tradycyjne źródła energii. Ponadto instalacje wykorzystujące energię słoneczną mogą tworzyć miejsca pracy i wspierać wzrost gospodarczy.

Panele fotowoltaiczne Parczew Jarpi

Innymi zaletami są:

trwałość instalacji fotowoltaicznej,
możliwość otrzymywania dofinansowania,
łatwość obsługi insatalacji fotowoltaicznej,
niezależność energetyczna,
wykorzystywanie niewyczerpywanej energii,
znaczne obniżenie rachunków za prąd.

Jarpi Green Energy Jarosław Zaręba

Szukasz profesjonalnej firmy, która oferuje fotowoltaikę Parczew? Chcesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd? Zapraszamy do Jarpi Green Energy! Oferujemy handel hurtowy i detaliczny panelami fotowoltaicznymi.


Nasze przykładowe realizacje

Dom prywatny Moc zainstalowana: 9.86kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 8,10kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 3,64kWp
Dom prywatny Moc zainstalowana: 6,08kWp

FOTOWOLTAIKA LUBELSKIE

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Krupe – województwo lubelskie. Zajmujemy się dystrybucją m.in. w mieście Parczew. Zasięg naszego działania Przede wszystkim województwo lubelskie, bo tu działamy na co dzień. Jednak jesteśmy również otwarci na klientów z całej Polski, którzy będą zainteresowani skorzystaniem z naszej oferty.