FOTOWOLTAIKA TOMASZÓW LUBELSKI

Panele fotowoltaiczne, słoneczne,
klimatyzacja, pompy ciepła - Tomaszów Lubelski

Szukasz firmy w Tomaszowie Lubelskim zajmującej się fotowoltaiką? Chciałbyś zdecydowanie obniżyć rachunki za prąd i zyskać niezależność energetyczną? Sprawdź, co firma Jarpi Green Energy może Ci zaoferować! Specjalizujemy się w branży związanej z odnawialnymi źródłami energii. Działania firmy opierają się na handlu hurtowym i detalicznym oraz montażu paneli fotowoltaicznych.

Zalety fotowoltaiki

Fotowoltaika

Głównie specjalizujemy się w sprzedaży różnych podzespołów fotowoltaicznych i detalicznych, montażu, serwisie, pomiarach szaf rozdzielczych, a także kamer telewizyjnych. Ponadto zajmujemy się inspekcją i serwisem już istniejących instalacji fotowoltaicznych. Dysponujemy podzespołami i elementami przeznaczonymi do samodzielnego montażu.

Turbiny

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem turbin wiatrowych o pionowej osi marki Hipar. Wprowadzamy na rynek pompy ciepła, zarówno powietrzne, jak i gruntowe, które mają duży pływ na ogrzewanie domów jednorodzinnych, firm i magazynów.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, która korzysta z energii słonecznej dzięki panelom fotowoltaicznym, stanowi ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie w Polsce. Wykorzystanie odnawialnej energii pozwala na obniżenie rachunków za prąd oraz osiągnięcie niezależności energetycznej. Klimatyzacja oparta na panelach fotowoltaicznych nie wydziela substancji szkodliwych, co przyczynia się do ochrony środowiska. Ponadto, instalacja paneli na dachu lub w ogrodzie nie wymaga dodatkowej przestrzeni. To kompleksowe rozwiązanie gwarantuje komfort termiczny, przynosi oszczędności finansowe i korzysta w pełni z przyjaznej dla środowiska, zielonej energii.

Pompy ciepła

Ostatnio w Polsce panele fotowoltaiczne oraz pompa ciepła zyskują coraz większą popularność. To połączenie zapewnia znaczne oszczędności energii. Pompa ciepła jest zasilana energią pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, co sprawia, że jest to obecnie najbardziej ekologiczny i ekonomiczny system grzewczy pod względem rocznych kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowo, taki układ jest przyjazny dla środowiska. Dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i przestrzeń.

glowna-hero-nakładka

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Zjawisko fotowoltaiczne zostało zaobserwowane już w pierwszej połowie XIX wieku. Wówczas zauważono, że niektóre materiały przetwarzają energię słoneczną na energię elektryczną. Aktualnie fotowoltaika jest bardzo popularna. Nic dziwnego, inwestując w fotowoltaikę, można zdecydowanie obniżyć rachunki za prąd.

Scroll to Top