FOTOWOLTAIKA CHEŁM

Panele fotowoltaiczne, słoneczne, turbiny - Chełm

Mieszkasz w Chełmie? Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną? Myślisz o montażu paneli lub instalacji fotowoltaicznej? To doskonale! Jarpi Green Energy to profesjonalna firma, specjalizująca się w szeroko pojętej branży odnawialnych źródeł energii.

Zalety fotowoltaiki

Panele fotowoltaiczne w ogrodzie
Panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika

Od wielu lat zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii. Głównym źródłem naszego zainteresowania są panele fotowoltaiczne, które są potocznie określane mianem panele słoneczne czy nawet solary. Mimo wszystko jednak chodzi o pozyskiwanie energii ze światła słonecznego i wykorzystywania jej m.in. do ogrzewania domu. W dłuższej perspektywie daje nam to znaczącą oszczędność. Nasza firma działa od lat, początkowo za granicą, z czasem z Polsce. Główny obszar naszej działalności to województwo lubelskie, jednak jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z całego kraju. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór podzespołów i części do paneli fotowoltaicznych, jak i do innych odnawialnych źródeł energii.

Turbiny

Jarpi Green Energy to autoryzowany dystrybutor turbin wiatrowych o pionowej osi marki Hipar – polskiego producenta, który ma swoją siedzibę pod Rzeszowem. Stoimy przed wprowadzeniem na rynek pomp ciepła (powietrznej i gruntowej), które doskonale sprawdzą się do ogrzewania domów jednorodzinnych, firm i magazynów. Ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) zdecydowanie umożliwia np. właścicielom mikro instalacji PV odsprzedanie nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, a także odbieranie jej w innym czasie.

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja zasilana energią słoneczną za pomocą paneli fotowoltaicznych to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie w Polsce. Wykorzystanie energii odnawialnej pozwala obniżyć rachunki za energię elektryczną i osiągnąć niezależność energetyczną. Klimatyzacja oparta na panelach fotowoltaicznych nie emituje substancji szkodliwych, co przyczynia się do ochrony środowiska. Dodatkowo, instalacja paneli na dachu lub w ogrodzie nie wymaga dodatkowej przestrzeni. To rozwiązanie zapewnia komfort termiczny, oszczędności finansowe i korzysta z zielonej energii.

Pompa ciepła

Pompy ciepła

Panele fotowoltaiczne oraz pompa ciepła cieszą się w ostatnim czasie w Polsce coraz większą popularnością. Takie połączenie gwarantuje zdecydowanie największą oszczędność energii. Pompa ciepła jest zasilana fotowoltaiką, co jest aktualnie najbardziej ekologicznym i najbardziej ekonomicznym pod względem rocznych kosztów eksploatacyjnych systemem grzewczym. Przy okazji jest przyajzna środowisku. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i przestrzeń.

dom z instalacją fotowoltaiczną

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Fotowoltaika jest to dziedzina nauki i techniki, zajmująca się przetwarzaniem świata słonecznego na energię elektryczną. Innymi słowami jest to wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Scroll to Top