FOTOWOLTAIKA ŚWIDNIK

Panele fotowoltaiczne, słoneczne,
klimatyzacja, pompy ciepła - Świdnik

Szukasz firmy w Świdniku, która zajmuje się fotowoltaiką? Chciałbyś zdecydowanie obniżyć rachunki za prąd i zyskać niezależność energetyczną? Jesteś w doskonałym miejscu! Firma Jarpi Green Energy specjalizuje się w branży związanej z odnawialnymi źródłami energii.

Zalety fotowoltaiki

Fotowoltaika

Firma oferuje wszechstronne usługi, obejmujące zarówno handel hurtowy, jak i detaliczny podzespołami fotowoltaicznymi oraz profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych. Dodatkowo, specjalizujemy się w serwisie, pomiarach szaf rozdzielczych i kamer telewizyjnych. Nasze kompleksowe rozwiązania pozwalają na profesjonalne instalacje fotowoltaiczne, a także dostarczamy wszystkie niezbędne urządzenia. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą fotowoltaiki w Świdniku oraz składania zamówień.

Turbiny

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem turbin wiatrowych o pionowej osi marki Hipar. Co więcej, wprowadzamy na rynek powietrzne i gruntowe pompy ciepła, które mają ogromny wpływ na ogrzewanie domów jednorodzinnych, firm i magayznów.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, która korzysta z energii słonecznej dzięki panelom fotowoltaicznym, stanowi ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie w Polsce. Wykorzystanie odnawialnej energii pozwala na obniżenie rachunków za prąd oraz osiągnięcie niezależności energetycznej. Klimatyzacja oparta na panelach fotowoltaicznych nie wydziela substancji szkodliwych, co przyczynia się do ochrony środowiska. Ponadto, instalacja paneli na dachu lub w ogrodzie nie wymaga dodatkowej przestrzeni. To kompleksowe rozwiązanie gwarantuje komfort termiczny, przynosi oszczędności finansowe i korzysta w pełni z przyjaznej dla środowiska, zielonej energii.

Pompy ciepła

Ostatnio w Polsce panele fotowoltaiczne oraz pompa ciepła zyskują coraz większą popularność. To połączenie zapewnia znaczne oszczędności energii. Pompa ciepła jest zasilana energią pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, co sprawia, że jest to obecnie najbardziej ekologiczny i ekonomiczny system grzewczy pod względem rocznych kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowo, taki układ jest przyjazny dla środowiska. Dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i przestrzeń.

glowna-hero-nakładka

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Zjawisko fotowoltaiczne zostało zaobserwowane już w pierwszej połowie XIX wieku. Wówczas zauważono, że niektóre materiały przetwarzają energię słoneczną na energię elektryczną. Aktualnie fotowoltaika jest bardzo popularna. Nic dziwnego, inwestując w fotowoltaikę, można zdecydowanie obniżyć rachunki za prąd.

Scroll to Top