FOTOWOLTAIKA ŁĘCZNA

Panele fotowoltaiczne, słoneczne,
klimatyzacja, pompy ciepła - Łęczna

Mieszkasz w Łęcznej? Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną? Myślisz o montażu paneli lub instalacji fotowoltaicznej? To doskonale! Jarpi Green Energy to profesjonalna firma, specjalizująca się w szeroko pojętej branży odnawialnych źródeł energii. Możemy przygotować dla Ciebie profesjonalne instalacje fotowoltaiczne, a także dostarczyć wszystkie potrzebne urządzenia. Zapraszamy do kontaktu!

Zalety fotowoltaiki

Panele fotowoltaiczne w ogrodzie
Panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika

Szukasz firmy w Łęcznej, zajmującej się fotowoltaiką? Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną i być niezależnym energetycznym? Sprawdź, co firma Jarpi Green Energy może Ci zaoferować! Specjalizujemy się w branży odnawialnych źródeł energii. Podstawowymi działaniami firmy są: handel hurtowy i detaliczny oraz montaż paneli fotowoltaicznych.

Turbiny

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem turbin wiatrowych o pionowej osi marki Hipar – polskiego producenta, który ma swoją siedzibę pod Rzeszowem. Wprowadzamy na rynek pompy ciepła – powietrzną i gruntową, które idealnie sprawdzą się do ogrzewania domów jednorodzinnych, magazynów i firm. Zapraszamy do kontaktu!

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja zasilana energią słoneczną za pomocą paneli fotowoltaicznych to ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie w Polsce. Wykorzystanie odnawialnej energii pozwala obniżyć rachunki za prąd oraz osiągnąć niezależność energetyczną. Klimatyzacja oparta na panelach fotowoltaicznych nie emituje substancji szkodliwych, co przyczynia się do ochrony środowiska. Dodatkowo, instalacja paneli na dachu lub w ogrodzie nie wymaga dodatkowej przestrzeni. To kompleksowe rozwiązanie zapewnia komfort termiczny, przynosi oszczędności finansowe i korzysta w pełni z przyjaznej dla środowiska, zielonej energii.

Pompa ciepła

Pompy ciepła

W ostatnim czasie w Polsce panele fotowoltaiczne oraz pompa ciepła zdobywają coraz większą popularność. To połączenie zapewnia znaczne oszczędności energii. Pompa ciepła jest zasilana energią pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, co sprawia, że obecnie jest to najbardziej ekologiczny i ekonomiczny system grzewczy pod względem rocznych kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowo, taki układ jest przyjazny dla środowiska. Dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i przestrzeń.

dom z instalacją fotowoltaiczną

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Zjawisko fotowoltaiczne zostało zaobserwowane już w pierwszej połowie XIX wieku. Wówczas zauważono, że niektóre materiały przetwarzają energię słoneczną na energię elektryczną. Aktualnie fotowoltaika jest bardzo popularna. Nic dziwnego, inwestując w fotowoltaikę, można zdecydowanie obniżyć rachunki za prąd.

Scroll to Top