FOTOWOLTAIKA KRASNYSTAW

Panele fotowoltaiczne, słoneczne,
klimatyzacja, pompy ciepła - Krasnystaw

Mieszkasz w Krasnystawie? Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną? Myślisz o montażu paneli lub instalacji fotowoltaicznej? To doskonale! Jarpi Green Energy to profesjonalna firma, specjalizująca się w szeroko pojętej branży odnawialnych źródeł energii. Możemy przygotować dla Ciebie profesjonalne instalacje fotowoltaiczne, a także dostarczyć wszystkie potrzebne urządzenia. Zapraszamy do kontaktu!

Zalety fotowoltaiki

Panele fotowoltaiczne w ogrodzie
Panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika

Szukasz firmy w Krasnymstawie, która zajmuje się kompleksowo fotowoltaiką? Chciałbyś znacznie obniżyć rachunki za prąd i poczuć się niezależny enegetycznie? Sprawdź ofertę firmy Jarpi Green Energy! Specjalizujemy się w branży związanej z odnawialnymi źródłami energii. Nasze działania opierają się na handlu hurtowym i detalicznym, a także montażu paneli fotowoltaicznych.

Turbiny

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem turbin wiatrowych o pionowej osi marki Hipar. W najbliższym czasie wprowadzamy na rynek pompy ciepła, zarówno te powietrzne, jak i gruntowe, które zdecydowanie mają duży wpływ na ogrzewanie domów jednorodzinnych, firm i magazynów. Ustawa o odnawialnych źródłach energii (OZE) zdecydowanie umożliwia np. właścicielom mikro instalacji PV odsprzedanie nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, a także odbieranie jej w innym czasie.

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Klimatyzacja, która korzysta z energii słonecznej dzięki panelom fotowoltaicznym, stanowi ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie w Polsce. Wykorzystanie odnawialnej energii pozwala na obniżenie rachunków za prąd oraz osiągnięcie niezależności energetycznej. Klimatyzacja oparta na panelach fotowoltaicznych nie wydziela substancji szkodliwych, co przyczynia się do ochrony środowiska. Ponadto, instalacja paneli na dachu lub w ogrodzie nie wymaga dodatkowej przestrzeni. To kompleksowe rozwiązanie gwarantuje komfort termiczny, przynosi oszczędności finansowe i korzysta w pełni z przyjaznej dla środowiska, zielonej energii.

Pompa ciepła

Pompy ciepła

Ostatnio w Polsce panele fotowoltaiczne oraz pompa ciepła zyskują coraz większą popularność. To połączenie zapewnia znaczne oszczędności energii. Pompa ciepła jest zasilana energią pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, co sprawia, że jest to obecnie najbardziej ekologiczny i ekonomiczny system grzewczy pod względem rocznych kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowo, taki układ jest przyjazny dla środowiska. Dzięki temu rozwiązaniu można zaoszczędzić zarówno pieniądze, jak i przestrzeń.

dom z instalacją fotowoltaiczną

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Zjawisko fotowoltaiczne zostało zaobserwowane już w pierwszej połowie XIX wieku. Wówczas zauważono, że niektóre materiały przetwarzają energię słoneczną na energię elektryczną. Aktualnie fotowoltaika jest bardzo popularna. Nic dziwnego, inwestując w fotowoltaikę, można zdecydowanie obniżyć rachunki za prąd.

Scroll to Top