FOTOWOLTAIKA PIASKI

Panele fotowoltaiczne, słoneczne, turbiny - Piaski

Mieszkasz w Piaskach? Chcesz obniżyć rachunki za energię elektryczną? Myślisz o montażu paneli lub instalacji fotowoltaicznej? To doskonale! Jarpi Green Energy to profesjonalna firma, specjalizująca się w szeroko pojętej branży odnawialnych źródeł energii.

Zalety fotowoltaiki

Panele fotowoltaiczne w ogrodzie
Panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika

Od wielu lat specjalizujemy się w energii odnawialnej, skupiając się głównie na panelach fotowoltaicznych, nazywanych potocznie panelami słonecznymi lub solarami. Naszym celem jest pozyskiwanie energii z promieni słonecznych i wykorzystywanie jej do m.in. ogrzewania domów, co przekłada się na znaczne oszczędności w dłuższym okresie. Nasza firma istnieje od dawna i rozpoczęła działalność za granicą, jednak z czasem przenieśliśmy ją do Polski. Główny obszar naszej aktywności to województwo lubelskie, ale chętnie współpracujemy z klientami z całego kraju. W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodny wybór komponentów i części do paneli fotowoltaicznych oraz innych źródeł energii odnawialnej.

Turbiny

Firma Jarpi Green Energy jest oficjalnym dystrybutorem turbin wiatrowych o pionowej osi od renomowanego producenta Hipar, który swoją siedzibę ma w Polsce, dokładniej pod Rzeszowem. Planujemy wprowadzić na rynek pompy ciepła, zarówno powietrzne, jak i gruntowe, które będą doskonale sprawdzać się w celu ogrzewania domów jednorodzinnych, firm oraz magazynów.Zgodnie z obowiązującą Ustawą o odnawialnych źródłach energii (OZE), właściciele mikroinstalacji fotowoltaicznych mają możliwość zarówno sprzedaży nadwyżki wyprodukowanej energii do sieci publicznej, jak i odbierania jej w późniejszym czasie.

Klimatyzacja

Klimatyzacja

Zastosowanie klimatyzacji napędzanej energią słoneczną za pomocą paneli fotowoltaicznych stanowi ekonomiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie w Polsce. Wykorzystanie energii odnawialnej pozwala na obniżenie kosztów związanych z energią elektryczną oraz dąży do osiągnięcia niezależności energetycznej. Klimatyzacja oparta na panelach fotowoltaicznych nie generuje emisji substancji szkodliwych, co przyczynia się do ochrony środowiska. Ponadto instalacja paneli na dachu lub w ogrodzie nie wymaga dodatkowej przestrzeni. To rozwiązanie zapewnia komfort termiczny, przynosi oszczędności finansowe i korzysta z zielonej energii.

Pompa ciepła

Pompy ciepła

Ostatnio w Polsce zyskują coraz większą popularność zarówno panele fotowoltaiczne, jak i pompa ciepła. Kombinacja tych dwóch rozwiązań gwarantuje znaczną oszczędność energii. Pompa ciepła jest zasilana energią pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych, co obecnie stanowi najbardziej ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie pod względem rocznych kosztów eksploatacyjnych w systemach grzewczych. Co istotne, taki system przyjazny jest dla środowiska. W efekcie takiego połączenia oszczędzamy zarówno pieniądze, jak i miejsce.

dom z instalacją fotowoltaiczną

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne?

Fotowoltaika  to dziedzina, zajmująca się przetwarzaniem świata słonecznego na energię elektryczną. Innymi słowami jest to wytwarzanie prądu elektrycznego z energii słonecznej przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Scroll to Top